קורס יוגה למתחילים

קורס יסודות היוגה

אני מזמינה אותך לחזור אליך, אל הגוף שלך להניע אותו מחדש, להתחזק, להתגמש ולהרגיש טוב עם עצמך. הקורס מאפשר לך להיכנס ברכות לעולם היוגה ולהכיר את התנוחות באופן הדרגתי וקשוב. נאפשר ריפוי למקומות הכואבים, נשחרר את הסטרס העצום בו אנו נמצאים, ונפתח את מה שסגור. נחזור אל הנשימה ואל הגוף, נאפשר לגוף להתעורר ולהתמלא בחיים.

האם הקורס מתאים לך?

הקורס מאפשר לך להרגיש טוב עם הגוף שלך כמו שאת עכשיו. את לא צריכה להיות גמישה ואין שום צורך בניסיון קודם ביוגה. המקום בו את נמצאת הוא נקודת הפתיחה המושלמת. אנו יוצרות קבוצה לא גדולה כדי להתאים את הקצב אל כל אחת ואחד. העבודה היא פרקטית ויישומית כדי לאפשר בריאות, חוסן, חוזק, גמישות, רוגע ותחושה טובה בגוף ובנפש.

מה תקבלו בקורס

הקורס יחשוף אותך אל עולם המושגים של היוגה, יאפשר לך לפגוש ולהכיר תנוחות, מדיטציה ומיינדפולנס. תקבלי טכניקות אותן תוכלי ליישם בחיי היום יום שלך  ולאפשר לעצמך יציבה בריאה ותנועה נכונה. בסיום הקורס תוכל בקלות להצטרף ולהשתלב בקבוצת יוגה מתקדמת יותר.

פרטים טכניים

הקורס הקרוב יפתח ב- 24 במאי 2023

אבל כדאי להירשם בהקדם כדי לשמור מקום

מתי? ימי רביעי ב 18:00 

היכן? מרכז יוגה הום בני ציון 

מבנה הקורס: 6 מפגשים בני שעה וחצי +2 שיעורים קבוצתיים ביוגה הום 

עלות הקורס: 730 ש"ח

על המנחה

בהנחיית אביב שניר.
מורה להאטה- ויניאסה יוגה , הוראת נשים בהריון ואחרי לידה ופיזיותרפיסטית מוסמכת.

עוד קצת על היוגה - הום

הי אני מורן , ואני מזמינה אותך אלי לבית השני שלי – היוגה הום אותו הקמתי לפני 18 שנה. אני ככ שמחה על כל תלמיד ותלמידה חדשה שמצטרפים אלינו ואל הדרך הקסומה של היוגה . היוגה הום הוא המקום בו אני מאפשרת לאנשים להתחבר מחדש לעצמם, אל הגוף שלהם לחיות טוב שמח ובריא.

או השאירו את הפרטים שלכם כאן בטופס

תודה על הרשמתך
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן